Drewniane gadżety

Drewniane breloczki

Drewniane breloczki dostępne w trzech wersjach: okrągłe, prostokątne wypukłe i prostokątne płaskie. Z grawerem jedno- lub dwustronnym. Zobacz nasze realizacje.

Breloki z naturalnego drewna

Drewniane breloki o średnicy około 5 cm, z korą na obrzeżach. Na brelokach wykonujemy grawer z wizerunkiem zwierząt i/lub logotyp Lasów Państwowych / nadleśnictwa lub spersonalizowany. Grawerujemy z obu stron medalu.

Medale z naturalnego drewna

Drewniane, naturalne medale z korą na obrzeżach i widocznymi słojami, wyposażone w bawełniany sznurek woskowany, dostępne w trzech wielkościach. Na medalach wykonujemy grawer spersonalizowany lub z wizerunkami zwierząt.

Drewniane dziadki do orzechów

Typu grzybek lub beczułka. Nasze drewniane dziadki do orzechów posiadają gruby gwint, który gwarantuje wytrzymałość i niezawodność. Na drewnianych gadżetach wykonujemy grawery: logo Lasów Państwowych i/lub nazwa nadleśnictwa lub spersonalizowany.

Drewniane kubki

Kolekcja drewnianych kubków z grawerem zwierząt, oryginalna ozdoba każdego biurka. Nasze kubki ze zwierzętami mogą posiadać grawer po obu stronach. Grawerujemy logo Lasów Państwowych i/lub nazwę nadleśnictwa oraz wzór personalizowany.

Pendrive w drewnianej obudowie

Drewniany pendrive (dowolna pojemność) z rzemykiem. Na drewnianej obudowie wykonujemy grawer spersonalizowany + logo Lasów Państwowych i/lub nazwę nadleśnictwa. Pendrive zapakowany jest w białe kartonowe pudełeczko.

Drewniane ołówki z gumką

Dla miłośników ekologii. Na naszych drewnianych ołówkach wykonujemy grawer: logo Lasów Państwowych, nazwę nadleśnictwa i spersonalizowany wzór.

Drewniane długopisy

Klasyczne proste lub w kształcie klepsydry. Na naszych długopisach z drewna wykonujemy grawery: logo Lasów Państwowych i/lub nazwa nadleśnictwa + napis personalizowany.

Kredki w drewnianym pudełku

Komplet składający się z 12 drewnianych kolorowych kredek w drewnianym pudełku w kształcie... kredki. Opcja z grawerem w postaci loga Lasów Państwowych i/lub nazwy nadleśnictwa.