Drewniane gadżety

Przedstawiamy ofertę drewnianych gadżetów reklamowych z możliwością personalizacji. Wśrod najczęściej zamawianych upominków znajdują się breloki z naturalnego drewna, drewniane medale i pamięci USB (pendrive) w drewnianej obudowie. Zobacz pełną ofertę:

 

Bloczki firmowe na paletkach

Notes reklamowy w postaci kostki kartek umieszczony na mini paletce z nadrukowanym logotypem na każdej karce lub na powierzchni bocznej.

Klupa

Klupa ze sklejki. Przyrząd do mierzenia średnicy drzewa o maksymalnej rozpiętości 60 cm.

Tabliczka mnożenia

Tabliczka mnożenia wielkość 12 x 13,5 cm, materiał sklejka 3 mm, sprzedaż kompletami 12 zwierząt: wiewiórka, jeleń, dzik , sarna , lis, bóbr, żubr, wilk, niedźwiedź , sowa, bielik, dudek, znakowanie nadruk/grawer.

Linijki przyrodnicze

Wykonane są z wysokiej jakości drewna bukowego, polerowanego i pokrytego lakierem, z nadrukiem technologią UV z dodatkowym kolorem białym. Podziałka została umieszczona na ścięciu. Wymiary linijek 21,5 x 3,5 x 0,4 cm.

Ekologiczna pieczątki drewniane z wizerunkami zwierząt leśnych

Oferujemy 4 modele pieczątek wykonanych z naturalnego drewna oraz ekologicznej gumy. Guma jest bezzapachowa, odporna na działanie tuszy olejowych. Dzięki odpowiedniej twardości zapewnia perfekcyjne przenoszenie tuszu, a co za tym idzie wyraźne odbicie i długotrwałe użytkowanie.

EKO Stojak na telefon

Stojaki na telefon wykonane z 3 mm sklejki z wizerunkami zwierząt (grawer, wycięcie lub z naklejanymi elementami).

Breloczki drewniane

Drewniane breloczki dostępne w trzech wersjach: okrągłe, prostokątne wypukłe i prostokątne płaskie. Z grawerem jedno- lub dwustronnym. Zobacz nasze realizacje.

Breloczki z korą

Drewniane breloki o średnicy około 5 cm, z korą na obrzeżach. Na brelokach wykonujemy grawer z wizerunkiem zwierząt i/lub logotyp Lasów Państwowych / nadleśnictwa lub spersonalizowany. Grawerujemy z obu stron medalu.

Medale z naturalnego drewna

Naturalne drewniane medale z korą na obrzeżach i widocznymi słojami, wyposażone w bawełniany sznurek woskowany, dostępne w trzech wielkościach. Na medalach wykonujemy grawer spersonalizowany lub z wizerunkami zwierząt.

Drewniany dziadek do orzechów

Typu grzybek. Posiada gruby gwint, który gwarantuje wytrzymałość i niezawodność. Na drewnianych gadżetach wykonujemy grawery: logo Lasów Państwowych i/lub nazwa nadleśnictwa lub spersonalizowany.

Drewniane kubki

Kolekcja drewnianych kubków z grawerem zwierząt, oryginalna ozdoba każdego biurka. Nasze kubki ze zwierzętami mogą posiadać grawer po obu stronach. Grawerujemy logo Lasów Państwowych i/lub nazwę nadleśnictwa oraz wzór personalizowany.

Drewniane długopisy

Klasyczne proste lub w kształcie klepsydry. Na naszych długopisach z drewna wykonujemy grawery: logo Lasów Państwowych i/lub nazwa nadleśnictwa + napis personalizowany.

Drewniane ołówki z gumką

Dla miłośników ekologii. Na naszych drewnianych ołówkach wykonujemy grawer: logo Lasów Państwowych, nazwę nadleśnictwa i spersonalizowany wzór.

Pendrive drewniane i tekturowe

Pendrive drewniane i tekturowe (dowolna pojemność) z rzemykiem. Na drewnianej i tekturowej obudowie wykonujemy grawer spersonalizowany + logo Lasów Państwowych i/lub nazwę nadleśnictwa. Pendrive zapakowany jest w białe kartonowe pudełeczko.