WSZĘDOBYL BEZPIECZNY LAS

Oceń produkt
Brak oceny

Plansza Wszędobyl-a Bezpieczny Las:

PLANSZA_BEZP_LAS_300dpi SI.jpg

Gra plenerowa ucząca bezpiecznego i poprawnego zachowania się w lesie, w którą można zagrać w terenie. W grze opracowane jest ok. 35 sytuacji, jakie może napotkać w lesie dziecko, np. „zgubiłem się”, burza, kłusownik, padłe zwierzę, pożar, zakaz wstępu do lasu, czyszczenie budek lęgowych, szkółka leśna, hałasowanie w lesie, pies na leśnym spacerze itp.

Gra zapewnia dobrą zabawę, edukację w zakresie poprawnego zachowania się w lesie oraz integrację w grupie rówieśniczej. Idealna propozycja dla wszystkich, którzy mają potrzebę zorganizowania ciekawych i nietypowych zajęć w terenie.

 

Grę WSZĘDOBYL Bezpieczny Las wykonujemy w dwóch wersjach:

I. STANDARD - plansza wielkości 3,0 x 2,0 m z trwałego materiału z zadrukiem pełnokolorowym wykonanym technologią UV, odporna na czynniki zewnętrzne i nieżrące środki chemiczne. 

Pionki wykonane z drewna klejonego o wielkości: 6,0 cm podstawa, 17,0 cm wysokość, w kolorach: żółtym, zielonym, niebieskim, czerwonym i białym oraz kostka wielkości 9,0 x 9,0 x 9,0 cm wykonana z gumy, a także szpilki do mocowania planszy do podłoża i 20 instrukcji.

Gra pakowana jest do torby:

DSC_1048 — kopia.JPG

Dostępna jest również wersja WSZĘDOBYLA STANDARD z pionkami plastikowymi zamiast drewnianymi.

Strefa klienta:

Aby zobaczyć ceny zarejestruj się w naszym systemie. Rejestracja jest darmowa.

II. MAXI - plansza wielkości 6,0 x 4,0 m z trwałego materiału z zadrukiem pełnokolorowym wykonanym technologią UV, odporna na czynniki zewnętrzne i środki chemiczne. 

Pionki wykonane z drewna, o wielkości: 12,0 cm podstawa, 35,0 cm wysokość, w kolorach: żółtym, zielonym, niebieskim, czerwonym i białym oraz kostka wielkości 9,0 x 9,0 x 9,0 cm wykonana z gumy, a także szpilki do mocowania planszy do podłoża i 20 instrukcji.

Gra pakowana jest do torby/plecaka:

DSC_1043 — kopia.JPG

Dostępna jest również wersja WSZĘDOBYLA MAXI z pionkami plastikowymi zamiast drewnianymi.

Strefa klienta:

Aby zobaczyć ceny zarejestruj się w naszym systemie. Rejestracja jest darmowa.