Dostępne w 48h

Obrazki magnetyczne - realizacja 48h

Wykonane na papierze magnetycznym o grubości 0,33 mm, dostępne w dwóch rozmiarach, na których znajdują się zdjęcia ptaków i ssaków oraz nadruk loga Lasów Państwowych.

Medale leśne - realizacja 48h

Medale ze zdjęciami zwierząt o średnicy 7,5 cm, wykonane są ze sztywnej mikrofali kaszerowanej papierem kredowanym z kolorowym nadrukiem, wyposażone w elastyczny sznurek o grubości 0,4 cm.

Notesy ze zdjęciami ptaków i ssaków - realizacja 48h

48 kartkowe notesy w formacie 10,0 x 15,0 cm w kratkę, gdzie w stopce znajdują się pełnokolorowe zdjęcia ssaków lub ptaków wraz z ciekawostkami na ich temat. Klejone są od góry, z twardą podkładką z tyłu. W każdym notesie znajduje się 8 różnych zwierząt, które sukcesywnie powtarzają się na kolejnych kartach.

Linijki edukacyjne - realizacja 48h

Wykonane są z wysokiej jakości drewna bukowego, polerowanego i pokrytego lakierem, z nadrukiem technologią UV z dodatkowym kolorem białym oraz nadrukiem loga Lasów Państwowych. Podziałka została umieszczona na ścięciu. Wymiary linijek 21,5 x 3,5 x 0,4 cm.

Łamigłówka 3 po 3 - realizacja 48h

Istota tej łamigłówki sprowadza się do ułożenia 9 kartoników w kwadrat o wymiarach 3 na 3 kostki, w taki sposób aby obrazki na wszystkich bokach pasowały do siebie. Łamigłówka 3 po 3 dostępna jest w wersji ze zwierzętami, ptakami lub liśćmi z nadrukiem na obwolucie loga Lasów Państwowych.

TOTU PUZZLE - realizacja 48h

Puzzle dostępne w wersji 30, 60 i 120 elementowej, po złożeniu których otrzymujemy obrazek zwierząt o wymiarach 33,0 x 23,0 cm. Całość zapakowana w pudełko z dozą wiedzy edukacyjnej.

Leśne Kalambury - realizacja 48h

Nowa wersja popularnej gry towarzyskiej, w której uczestnicy mogą wykazać się znajomością polskich przysłów i powiedzeń związanych z lasem oraz jego mieszkańcami. Mają także okazję, sprawdzić swoje umiejętności aktorskie i plastyczne.

Gra planszowa WSZĘDOBYL BEZPIECZNY LAS - realizacja 48h

Edukacyjna gra planszowa przeznaczona dla wszystkich zainteresowanych odkrywaniem walorów lasów - bez względu na wiek. WSZĘDOBYL zabiera młodych graczy w podróż po lesie, pozwalając im poznać jego specyfikę i atrakcję, ale również zagrożenia, z jakimi mogą się zetknąć i przepisy których należy przestrzegać.

Mega Puzzle - realizacja 48h

Wielkoformatowe puzzle z tworzywa sztucznego pokryte warstwą UV, składające się z 30 elementów, po rozłożeniu których plansza ma wymiar 100,0 x 75,0 cm. Dostępne w 48h - Mega Puzzle z wizerunkiem dzika i lisa.