Dostępne w 48h

Tatuaże zmywalne z logo 100-lecia Lasów Państwowych

Tatuaże zmywalne - 20 wzorów. Produkt testowany dermatologicznie, całkowicie bezpieczny. Do ich wykonania wystarczy odrobina wody. Wielkość kartonika z grafiką 5,0 x 4,6 cm. Na każdym tatuażu umieszczamy nazwę zwierzaka oraz logo Lasów Państwowych.

Obrazki magnetyczne - realizacja 48h

Wykonane na papierze magnetycznym o grubości 0,33 mm, dostępne w dwóch rozmiarach, na których znajdują się zdjęcia ptaków i ssaków oraz nadruk loga Lasów Państwowych.

Medale leśne - realizacja 48h

Medale ze zdjęciami zwierząt o średnicy 7,5 cm, wykonane są ze sztywnej mikrofali kaszerowanej papierem kredowanym z kolorowym nadrukiem, wyposażone w elastyczny sznurek o grubości 0,4 cm.

Notesy ze zdjęciami ptaków i ssaków - realizacja 48h

48 kartkowe notesy w formacie 10,0 x 15,0 cm w kratkę, gdzie w stopce znajdują się pełnokolorowe zdjęcia ssaków lub ptaków wraz z ciekawostkami na ich temat. Klejone są od góry, z twardą podkładką z tyłu. W każdym notesie znajduje się 8 różnych zwierząt, które sukcesywnie powtarzają się na kolejnych kartach.

Linijki edukacyjne - realizacja 48h

Wykonane są z wysokiej jakości drewna bukowego, polerowanego i pokrytego lakierem, z nadrukiem technologią UV z dodatkowym kolorem białym oraz nadrukiem loga Lasów Państwowych. Podziałka została umieszczona na ścięciu. Wymiary linijek 21,5 x 3,5 x 0,4 cm.

Łamigłówka 3 po 3 - realizacja 48h

Istota tej łamigłówki sprowadza się do ułożenia 9 kartoników w kwadrat o wymiarach 3 na 3 kostki, w taki sposób aby obrazki na wszystkich bokach pasowały do siebie. Łamigłówka 3 po 3 dostępna jest w wersji ze zwierzętami, ptakami lub liśćmi z nadrukiem na obwolucie loga Lasów Państwowych.

TOTU PUZZLE - realizacja 48h

Puzzle dostępne w wersji 30, 60 i 120 elementowej, po złożeniu których otrzymujemy obrazek zwierząt o wymiarach 33,0 x 23,0 cm. Całość zapakowana w pudełko z dozą wiedzy edukacyjnej.

Leśne Kalambury - realizacja 48h

Nowa wersja popularnej gry towarzyskiej, w której uczestnicy mogą wykazać się znajomością polskich przysłów i powiedzeń związanych z lasem oraz jego mieszkańcami. Mają także okazję, sprawdzić swoje umiejętności aktorskie i plastyczne.

Quiz Mądra Sowa - realizacja 48h

Gra edukacyjna w formie wachlarza, składającego się z 26 ponumerowanych dwustronnie kartoników, zawierających pytania z wiedzy o przyrodzie oraz odpowiedzi, znajdujące się u dołu kartonika czytane odwrotnie. Odpowiedzi, widoczne są dopiero po przesunięciu pozostałych kartoników, gdyż cała gra spięta jest śrubą introligatorską.