Edukacja przyrodnicza

Karty drzew

Karty drzew to zestaw kart tematycznych, który składa się z karty tytułowej oraz 15 kart gatunkowych, drukowanych w pełnym kolorze na eleganckim papierze kredowym 300-350 g, format A4.

Zakładki do książek

Wykonane z grubego kartonu, o wymiarach 20,5 x 4,8 cm wraz z podziałką, z wizerunkami zwierząt oraz ciekawostkami na ich temat.

Magnesy ze zwierzętami i roślinami

Wykonane na papierze magnetycznym o grubości 0,33 mm, dostępne w dwóch rozmiarach, na których znajdują się zdjęcia ptaków, ssaków, leśnych roślin.

Pocztówki ze zwierzętami

Standardowe kartki pocztowe zawierające ciekawostki na temat zwierząt widocznych na awersie. Pocztówki dostępne są w dwóch zestawach: ptaki i ssaki.

Medale leśne

Medale ze zdjęciami zwierząt o średnicy 7,5 cm, wykonane są ze sztywnej mikrofali kaszerowanej papierem kredowanym z kolorowym nadrukiem, wyposażone w elastyczny sznurek o grubości 0,4 cm.

Medale przyjaciółka i przyjaciel lasu

Medale o średnicy 7,5 cm, wykonane są ze sztywnej mikrofali kaszerowanej papierem kredowanym z kolorowym nadrukiem, wyposażone w elastyczny sznurek o grubości 0,4 cm.

Przyrodnicze plany lekcji stojące oraz w formacie A4

Wykonane z grubego papieru (karton jednostronnie kredowany) z pełnokolorowym nadrukiem. Każdy plan zawiera miejsce na wpisanie godzin oraz siedmiu zajęć. Oferujemy Państwu cztery wzory planów lekcji ze zdjęciami zwierząt.

Notesy ze zdjęciami ptaków i ssaków

48 kartkowe notesy w formacie 10,0 x 15,0 cm w kratkę, gdzie w stopce znajdują się pełnokolorowe zdjęcia ssaków lub ptaków wraz z ciekawostkami na ich temat. Klejone są od góry, z twardą podkładką z tyłu. W każdym notesie znajduje się 8 różnych zwierząt, które sukcesywnie powtarzają się na kolejnych kartach.

Linijki edukacyjne

Wykonane są z wysokiej jakości drewna bukowego, polerowanego i pokrytego lakierem, z nadrukiem technologią UV z dodatkowym kolorem białym. Podziałka została umieszczona na ścięciu. Wymiary linijek 21,5 x 3,5 x 0,4 cm.

Łamigłówka 3 po 3

Istota tej łamigłówki sprowadza się do ułożenia 9 kartoników w kwadrat o wymiarach 3 na 3 kostki, w taki sposób aby obrazki na wszystkich bokach pasowały do siebie. Łamigłówka 3 po 3 dostępna jest w wersji ze zwierzętami, ptakami lub liśćmi.

ToTu puzzle ze zwierzętami

Puzzle dostępne w wersji 30, 60 i 120 elementowej, po złożeniu których otrzymujemy obrazek zwierząt o wymiarach 33,0 x 23,0 cm. Całość zapakowana w pudełko z dozą wiedzy edukacyjnej.

Leśne Kalambury

Nowa wersja popularnej gry towarzyskiej, w której uczestnicy mogą wykazać się znajomością polskich przysłów i powiedzeń związanych z lasem oraz jego mieszkańcami. Mają także okazję, sprawdzić swoje umiejętności aktorskie i plastyczne.

Quiz przyrodniczy Mądra Sowa

Zawiera pytania i odpowiedzi odnoszące się do siedmiu kategorii tematycznych, które nawiązują do szeroko rozumianej edukacji przyrodniczej.

Przyrodnicza gra planszowa "Wszędobyl Bezpieczny Las"

Edukacyjna gra planszowa przeznaczona dla wszystkich zainteresowanych odkrywaniem walorów lasów - bez względu na wiek. WSZĘDOBYL zabiera młodych graczy w podróż po lesie, pozwalając im poznać jego specyfikę i atrakcję, ale również zagrożenia, z jakimi mogą się zetknąć i przepisy których należy przestrzegać.

Klupa

Klupa ze sklejki. Przyrząd do mierzenia średnicy drzewa o maksymalnej rozpiętości 60 cm.

Na grzyby... foldery, ulotki, zakładki i inne

Oferta tematyczna, zawierająca foldery, ulotki, zakładki oraz roll-up ze zdjęciami grzybów jadalnych oraz trujących. Materiały te zawierają również informacje o grzybach a także przedstawiają zasady bezpiecznego grzybobrania.

Roll-up(y)

O wymiarach 100,0 x 200,0 cm wykonane z grubego i mocnego aluminium o powyższonej trwałości w kolorze stalowym z jedną długą nóżką stabilizującą. Wydruk zwijany jest do wewnątrz aluminiowej kasety.