Gra memory Bystrzak Leśny, Ptasi lub Eko

Oceń produkt
Brak oceny

Popularna gra typu memory, ilustrowana zdjęciami zwierząt lub rysunkami śmieci podlegających segregacji. 

Gra adresowana jest dla najmłodszych leśnych odkrywców, ale grać może w nią każdy, od maluszka do pradziadka. Doskonale sprawdza się także jako zabawka dla jednego dziecka. Gra usprawnia spostrzegawczość, koncentrację i pamięć wzrokową. Dziecko nie tylko świetnie się bawi, ale przy okazji poznaje polskie zwierzęta.

Rodzina Bystrzaków powiększyła się o Bystrzaka EKO tym razem ilustrowana odpadami podlegającymi segregacji. Tła tych obrazków są zgodne z kolorami worków znajdujących się na odwrocie kartoników, do których odpady te należy wrzucać.

Gra składa się z 24 kwadratowych obrazków o wymiarach 5,0 x 5,0 cm i grubości 0,2 cm, wykonane z tektury litej, kaszerowanej dwustronnie kartonem. Pudełko w kształcie tuby o wys. 8,0 cm i średnicy 7,4 cm, z obwolutą zawierającą instrukcję gry oraz miejscem na znakowanie.

Przykład realizacji:

 

DSC_0773.JPG

Wycena gier typu memory:

I. Gra memory Bystrzak Leśny, Ptasi lub Eko z nadrukiem wyłącznie loga Lasów Państwowych lub loga Lasy Państwowe zapraszamy

Strefa klienta hurtowego:

Aby zobaczyć ceny dla klienta hurtowego zarejestruj się w naszym systemie. Rejestracja jest darmowa.

Interesuje Cię oferta dla klienta detalicznego? Zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu internetowego!

Kup w sklepie on-line

II. Gra memory Bystrzak Leśny, Ptasi lub Eko  z nadrukiem spersonalizowanym w postaci loga Lasów Państwowych i nazwy nadleśnictwa (ewentualnie dane teleadresowe)

Strefa klienta hurtowego:

Aby zobaczyć ceny dla klienta hurtowego zarejestruj się w naszym systemie. Rejestracja jest darmowa.

Przykład realizacji:

BYSTRZAK Z NAZWĄ NADLEŚNICTWA.JPG