Materiały p. pożarowe

Notesy ze zdjęciami ptaków i ssaków z nadrukiem p. pożarowym

48 kartkowe notesy w formacie 10,0 x 15,0 cm w kratkę, z okładką zawierającą hasło przeciwpożarowe, gdzie w stopce znajdują się pełnokolorowe zdjęcia ssaków lub ptaków wraz z ciekawostkami na ich temat. Klejone są od góry, z twardą podkładką z tyłu.

Kolorowanka Las się pali!

Kolorowanka poruszająca problem zagrożenia pożarowego w lasach, przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Linijki edukacyjne z logiem p. pożarowym

Wykonane są z wysokiej jakości drewna bukowego, polerowanego i pokrytego lakierem, z nadrukiem technologią UV z dodatkowym kolorem białym (nadruk zwiera również logo przeciwpożarowe). Podziałka została umieszczona na ścięciu. Wymiary linijek 21,5 x 3,5 x 0,4 cm.

Gry edukacyjne znakowane hasłem p. pożarowym

Oferujemy Państwu Leśne Kalambury, Quiz edukacyjny Mądra Sowa, rodzinę Bystrzaków (Leśny, Ptasi i Eko) oraz grę planszową WSZĘDOBYL BEZPIECZNY LAS znakowane logiem bądź hasłem przeciwpożarowym.

Roll-up z treścią p. pożarową

O wymiarach 100,0 x 200,0 cm wykonane z grubego i mocnego aluminium o powyższonej trwałości w kolorze stalowym z jedną długą nóżką stabilizującą. Wydruk zwijany jest do wewnątrz aluminiowej kasety.

Mega Puzzle z grafiką p. pożarową

Wielkoformatowe puzzle z tworzywa sztucznego pokryte warstwą UV, składające się z 30 elementów, po rozłożeniu których plansza ma wymiar 100,0 x 75,0 cm. Oferujemy Mega Puzzle z grafika p. pożarową lub ze zwierzakami i nadrukowanym hasłem p. pożarowym.

Drewniane breloki

Dostępne w trzech wersjach: okrągłe, prostokątne wypukłe i prostokątne płaskie z metalowym łańcuszkiem z nadrukiem lub grawerem loga lub hasła przeciwpożarowego.

Breloki z naturalnego drewna

Z korą na obrzeżach i widocznymi słojami o średnicy około 5 cm z metalowym łańcuszkiem oraz grawerem hasła przeciwpożarowego.

Medale z naturalnego drewna

Z korą na obrzeżach i widocznymi słojami, wyposażone w bawełniany sznurek woskowany, dostępne w trzech wielkościach. Na medalach również wykonujemy grawer hasła przeciwpożarowego.

Odblaski (opaski i zawieszki)

Oferujemy Państwu opaski odblaskowe samozaciskowe na rękę oraz zawieszki odblaskowe w postaci różnych zwierzątek. Na wszystkich tych produktach wykonujemy nadruk spersonalizowany oraz hasło p. pożarowe.

Smycze z nadrukiem p. pożarowym

Smycze reklamowe z nadrukiem pełnokolorowym (m.in. z hasłem p. pożarowym), z różnym wyposażeniem oraz w trzech szerokościach taśmy.