O nas

Głównym celem naszej Firmy jest dostarczanie wyjątkowych materiałów edukacyjnych, gier plenerowych oraz gadżetów niezbędnych w edukacji przyrodniczej. Zapewniamy naszym Klientom oryginalne artykuły, a także szybką i profesjonalną obsługę.

Możemy wymienić dziesiątki powodów, dla których warto z nami współpracować, ale najistotniejsze dla nas są te, o których słyszymy od naszych kontrahentów:

1. słuchamy i odpowiadamy na Państwa potrzeby,


2. nie obiecujemy tylko gwarantujemy,


3. działamy szybko i realizujemy zamówienia na wybrane produkty w trybie 24-48 h,


4. tworzymy unikatowe produkty, wcielając w życie własne pomysły na edukację - poprzez zabawę,


5. stawiamy na rzetelność obsługi, wysyłamy na Państwa życzenie bezpłatne pakiety wzorów, a nasze kalkulacje zawsze zawierają pełne koszty realizacji,


6. współpracujemy z profesjonalistami - edukatorami, pedagogami, fotografikami i rysownikami, dzięki którym proponowane przez nas produkty są fachowo przygotowane,

I pewnie dlatego współpracuje z nami większość Nadleśnictw w Polsce, dyrekcje ochrony środowiska, parki narodowe, rezerwaty przyrody, fundacje i centra edukacji ekologicznej.

Uwaga - na wszystkich naszych artykułach możemy wykonać znakowanie z Państwa logotypem. Końcowy projekt, uzgodniony indywidualnie z Klientem, przekazujemy mailem do akceptacji.